Prášková lakovna

Potřebujete povrchovu úpravu železa nebo hliníku ?

Pak pravě pro Vás máme služby naší práškové lakovny.

Ptáte se co vlastně znamená  práškové lakování?

Práškové lakování, známé také pod názvem komaxit, využívá nejmodernějších technologií pro nanášení barevných práškových plastů. K tomu dochází za pomoci  chemické předúpravy, automatického nebo ručního
stříkacího boxu a vypalovací pece. V našem případě Vám nabízíme  rozměry vypalovací pece, pro lakování
jednotlivých dílů, o rozměrech 9 x 2,4 x 0,6 m (délka x výška x šířka).jednotlivých dílů, o rozměrech 0, 9 x 2 x 0,9 m (hloubka x výška x šířka).

K nabíjení částic dochází dvěma způsoby:
1) elektrostatickým nabíjením
2) tribostatickým (kinetickým) nabíjením

 

Po nanesení prášku  následuje vypálení výrobků ve vypalovací peci. Při 160-200°C dochází k roztavení, vytvrzení a přilnutí prášku k povrchu výrobku.
 

KOMAXIT se používá na povrchovou úpravu tzv. bílého programu, například praček, ledniček, sporáků a dalšího bílého zboží, kovového nábytku, trezorů, bytových doplňků, dílce na spotřební elektroniku, výpočetní techniku, kancelářských a  školních pomůcek, magnetické tabule, jízdní kola, sportovní nářadí a různé posilovací stroje, radiátory, hasící přístroje, elektrorozvodné skříně, kovové regály a další drobné předměty, se kterými se běžně setkáváme. Dále díly pro automobilový průmysl - disky kol a další kovové prvky na automobily a mnoho dalšího..


V naší lakovně Vám nabídneme výběr barevných odstínů dle Vašeho přaní.
V případě zájmu o povrchovou úpravu kovu nás kontaktujte.K dokonalému splynutí práškové barvy a povrchu lakovaného materiálu dochází za přispění elektrostatického a tribostatického nabíjení částic, zatímco lakovaný předmět je uzemněn. Tato technologie zajišťuje vytvoření dostatečně silné, pravidelné a kompaktní vrstvy barevného prášku na povrchu lakovaného předmětu. Po finálním vypálení se z práškového plastu stává celistvá vrstva laku.
Naše práce

Novinky

Rychlý termín realizace
11.2.2012
V současné době nabízíme velmi rychlé realizace Vašich zakázek. Informujte se blíže!


Web spuštěn
10.2.2012
Dnešního dne jsem pro Vás uspěšně spustili tento web. Doufáme, že zde naleznete vše co potřebujete. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.


Rychlý kontakt

Elektros, s.r.o.
+420 604 624 296
elektros@elektroshb.cz